Domů » Kambodža » wendi – průvodce Thajskem i Kambodžou
wendi

wendi – průvodce Thajskem i Kambodžou

Zdraví vás Wendi – Václav Pavlát

Něco o mně…

.

1999

Většinu života v mojí rodné vlasti jsem měl takový zvláštní, těžko definovatelný pocit – že mi prostě něco chybí… Vše jsem pochopil až v září 1999, kdy jsem si koupil třicetidenní zájezd do Thajska. Jakmile jsem vystoupil z letadla pocítil jsem obrovské vedro a zvláštní vůni zdejšího vzduchu – takové se říká „vůně domova“. Thajská společnost a příroda na mne zapůsobila velmi silným pocitem vnitřního klidu. Poprvé v životě jsem zažil pocit – jsem doma.

.

Wendi

.

2004

Během dalších pěti let nebyl jediný den ve kterém bych nezavzpomínal na Thajsko. V roce 2004 jsem ukončil svoje podnikatelské aktivity v ČR a začal cestovat. Od té doby přibližně 9 měsíců v roce žiji v Thajsku nebo Kambodži. Život zde mi odhalil mnoho vlastních negativních charakterových vlastností, které se v Evropě považují za normální.

.

wendi
Thajský mnich – učitel meditace Loon

.

2005

V roce 2005 jsem se definitivně rozhodl změnit, a poprvé navštívil buddhistické meditační centrum ve Wat Suan Mokh. Zdejší dvoutýdenní pobyt a intenzivní meditace na mne měly neobyčejně pozitivní vliv. Od té doby se snažím o harmonický život mezi duchovní cestou a běžným životem v naší materialistické společnosti. Po desátém meditačním kurzu jsem si našel 2 učitele meditace – thajského a kambodžského mnicha.

.

wendi

.

2012

Občas také samostatně pobývám ve zdejších klášterech, kde se snažím postoupit na své duchovní cestě, vyčistit charakter, zklidnit mysl, a lépe pochopit sám sebe i svět který nás obklopuje. V roce 2012 jsem přijal první žáky, které vedu na duchovní cestě ať již čistě teoreticky či intenzivními meditacemi ve zdejších klášterech. Od ledna 2014 pracuji jako průvodce Thajskem a Kambodžou.

.

wendi

.

2014

V roce 2014 jsem začal psát články o Thajsku a Kambodži. Více než 100 článků plných informací a zajímavostí je k dispozici zdarma na mém webu www.thajsko-kambodza.cz. Od roku 2016 spravuji tématicky největší FB skupinu Thajský a Kambodžský Ráj. FB skupina (čítající více jak 20.000 členů) nabízí především veškeré aktuální články publikované na internetu v češtině. V létě 2016 jsem si zvolil jako trvalé bydliště Siem Reap a věnuji se hlavně průvodcovské činnosti v Kambodži.

.

wendi
wendi

.

Poslední aktualizace 1.6.2017

.

Můžete mne kontaktovat buď mailem přes kontaktní formulář nebo na telefonních číslech níže:

Thajsko +66 89 51 777 91
Kambodža +855 978 59 777 0
Česká republika – prosím nevolat, pouze SMS !!! +420 604 252 018

Komunikace:

  • Česky
  • Slovensky
  • Anglicky -velmi dobrá
  • Německy – dobrá
  • Thajsky – základní
  • Khmérsky – minimální

Kontaktní formulář:

[contact-form-7 id=“3015″ title=“Kontaktni formular“]

Odkazy:

wendi – autor článku a průvodce Thajskem i Kambodžou

Líbí se Vám tento článek? Pomozte nám realizovat další!

Objednáním ubytování nezaplatíte nic navíc a přesto přispějete na provoz webu.

Autor wendi

Webu THK - Thajsko - Kambodža věnuji téměř všechen svůj volný čas. Věřím, že se pro Vás stane zajímavým zdrojem informací nejen o THK, ale že dokáže pomoci i těm, kteří kráčí po Duchovní cestě. Pokud se vám moje práce líbí, můžete provoz webu podpořit přispěním jakékoliv finanční částky na bankovní účet THK č. 78-8767920247/0100. Finanční podpora je velmi důležitá nejen pro provoz webu, ale hlavně pro získávání nových informací. Děkuji w.

Doporučujeme

Doprava do Siem Reap a zpět

Článek detailně popisuje dopravu: Praha             – Siem Reap a zpět …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *