Domů » Poznávací okruh Nága – 4 dny

Poznávací okruh Nága – 4 dny

4 dny/ 3 noci

Vzácná příležitost pozorovat Bang Fai Phaya Nak (čtěte Bang Faj Phaja Nák) je jedenkrát za rok. Tento světově unikátní fenomén je možnost vidět s železnou pravidelností každou první noc jedenáctého měsíce lunárního kalendáře.  Tedy v noci při úplňku na konci tříměsíčního Buddhistického půstu, který Thajci vítají slavnostmi a přehlídkami člunů na řece Mekong. Proto je nutné celý zájezd objednat v určitém předstihu, a nejpozději do 9.9.2017 uhradit zálohu ve výši 50%.

PROGRAM:

1. den

– odlet z Bangkoku – bližší informace a pokyny i kolem odletu obdržíte 1 měsíc před začátkem zájezdu. Přílet do Udon Thani, transfer na hotel, večeře.

2. den

– snídaně, odjezd na sever do 60 km vzdáleného Nong Khai. Návštěva místního tržiště Tha Sadet. Přibližně v poledne nalodění a oběd formou bufetu. Dále následuje plavba lodí po 10. největší řece světa Mekongu. První zastávka ve Wat Luang v Phon Phisai, návštěva zdejšího tržiště s možností průlezu tělem obří Nágy. Večer odjezd do oblasti největšího výskytu Bang Fai – Ratanawapi. Možnost pozorování Bang Faj. Okolo desáté hodiny odjezd lodí zpět do Nong Khai. Cestou zpět bohatá slavnostní večeře. Spánek na palubě lodi.

3. den

– příjezd zpět v časných ranních hodinách do Nong Khai. Odjezd do Udon Thani, snídaně a odpočinek (dospání nočního dobrodružství).  V poledne oběd a odjezd cca 100 km vzdálené obrovské jeskyni Erawan. Poté prohlídka rozsáhlého lesního kláštera Wat Wat Tham Klong Pane. Večer návrat do Udon Thani. Večeře.

4. den

– snídaně, transfer na letiště, odlet do Bangkoku na Don Mueang Airport.

CENA:

  • 2 až 3 osoby       690 USD / os.
  • 4 a více osob      550 USD / os.

CENA ZAHRNUJE:

  • vnitrostátní přelet Bangkok – Udon Thani – Bangkok
  • 3x ubytování v hotelu
  • 3x snídani
  • 3x večeři
  • 3x oběd
  • veškeré vstupné (do chrámu, muzea, národního parku atd.)
  • doprava všemi dostupnými prostředky – mikrobusem, taxíkem, lodí, tuk tukem
  • servis česky a thajsky hovořícího průvodce

CENA NEZAHRNUJE:

……………………………………………….

CK si vyhrazuje si právo na případnou změnu programu s ohledem na místní podmínky v uvedených destinacích

DOPORUČENÍ:

Uzavřené cestovní zdravotní pojištění, platný pas (min. půl roku po návratu), pamatujte na běžné léky, fotoaparát, (videokameru), sluneční brýle, pokrývku hlavy, zcela orientační kapesné ve výši od 100 USD.

Oblečení volte vzdušné, letní, přibližné denní teploty okolo 27 – 32°C s vyšší vlhkostí,  stravu si budete moci obstarat prakticky na každém rohu ve výhodných cenových relacích, potraviny a nápoje jsou v těchto zemích laciné, proto nevozit žádné potraviny!

Poradíme a doporučíme nákup nepraktičtějších věcí a suvenýrů, očkování není do žádné z uvedených oblastí nutné, průvodcem vám  bude zkušený, česky hovořící a trvale žijící v Thajsku a Kambodži,  Václav Pavlát – wendi

Odkazy:

Fotogalerie:

Jeskyně Erawan

Lesní klášter Wat Tham Klong Peng

Kontakt pro více informací zde