Thajsko-Bangkok a okolí 2017

15.2.2017
    

Ahoj Vašku, zdravíme tě z Česka!
Ještě jednou děkujeme za tvoje profesionální služby, které jsi nám poskytl na 2 dny v Bangkoku a jeho okolí. Dlouho jsme přemýšleli, jestli Bangkok nezvládneme sami s knižním průvodcem. Zpětně jsme nadšeni, že jsme se rozhodli jinak a využili služeb tvých a tvého „parťáka Čaje“ :)!! Nikdy by jsme nedostali tolik informací o historii a běžném životě lidí v Thajsku. Už vůbec nemluvíme o tom, jak jsi nám ukázal výjimečná místa, o kterých běžní turisté ani nevědí, což je pro ně v našich očích neskutečná škoda. Opravdu jste byli oba skvělí, přátelští a jednoznačně vás budeme doporučovat všem lidem, co se chystají navštívit Thajsko.
Děkujeme za tvoje služby, nezapomenutelné zážitky a čas, který jsi nám věnoval!!!!

Veronika a Marcel

Líbí se Vám tento článek? Pomozte nám realizovat další!

Objednáním ubytování nezaplatíte nic navíc a přesto přispějete na provoz webu.

//cdn0.agoda.net/images/sherpa/js/sherpa_init1_08.min.js var stg = new Object(); stg.crt="44961074959811";stg.version="1.04"; stg.id=stg.name="adgshp1548293281"; stg.width="953px"; stg.height="270px";stg.ReferenceKey="FCwtMSVt+F2aoLLifF8XDw=="; stg.Layout="Oneline"; stg.Language="cs-cz";stg.Cid="1786400"; stg.DestinationName="";stg.OverideConf=false; new AgdSherpa(stg).initialize();

Autor wendi

Webu THK - Thajsko - Kambodža věnuji téměř všechen svůj volný čas. Věřím, že se pro Vás stane zajímavým zdrojem informací nejen o THK, ale že dokáže pomoci i těm, kteří kráčí po Duchovní cestě. Pokud se vám moje práce líbí, můžete provoz webu podpořit přispěním jakékoliv finanční částky na bankovní účet THK č. 78-8767920247/0100. Finanční podpora je velmi důležitá nejen pro provoz webu, ale hlavně pro získávání nových informací. Děkuji w.

Doporučujeme

Thajské ochranné tetování - Sak Jan

Sak Jan – Thajské magické tetování I.

15.2.2017      Ahoj Vašku, zdravíme tě z Česka! Ještě jednou děkujeme za tvoje profesionální služby, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *