Nedá se popsat jednoduše,ale byl to pro nás úžasný zážitek-díky Wendimu ,jsme se dozvěděli i to co se nepíše. Pokud někdo váhá-(vřele doporučuji)-vše perfektně zorganizované a Wendi vědel co dělá a vyřešil vše.
Ještě jednou díky všem.
A.
Nedá se popsat jednoduše,ale byl to pro nás úžasný zážitek-díky Wendimu ,jsme se dozvěděli i to co se nepíše. Pokud někdo váhá-(vřele doporučuji)-vše perfektně zorganizované a Wendi vědel co dělá a vyřešil vše.
Ještě jednou díky všem.