Krásný pozdrav

31.3.2016
    

Krásný pozdrav, ať jsi právě kdekoliv, Wendi!
Je to právě rok, co jsem s Tebou, skvělým průvodcem, pobývala v překrásné zemi Thajsku. Dnes sedím doma v Brně, venku je pošmourno, a tak na mě nějak přišlo vzpomínání. Procházela jsem si fotky, které mi zbyly jako vzpomínka na úžasné chvíle, které jsem spolu s přáteli, s Tebou a Chaiem prožila. Pročítala jsem si Tvůj blog a když se tak zamyslím, musím říct, že obdivuji Tvoje rozhodnutí, které jsi udělal před lety, změnit svůj život. Já bych na to odvahu neměla. Je to asi tím, že jsem už ve věku, kdy se taková zásadní rozhodnutí dělají velmi těžko. Nicméně, až se příště „narodím“, tak budu moudřejší 🙂 . Těchto pár řádek Ti píšu, abys věděl, že jsi v mém srdíčku zaujal kousek místa spolu s tím krásným kouskem světa, kterým Thajsko je. Pokora a upřimnost lidí v této zemi je nádherná.

Přeji Ti, abys měl každý den důvod mít úsměv na rtech, mír v duši a setkával se pouze s lidmi, kteří Ti budou Tvůj úsměv opětovat.

Evka Košťálová

Líbí se Vám tento článek? Pomozte nám realizovat další!

Objednáním ubytování nezaplatíte nic navíc a přesto přispějete na provoz webu.

//cdn0.agoda.net/images/sherpa/js/sherpa_init1_08.min.js var stg = new Object(); stg.crt="44961074959811";stg.version="1.04"; stg.id=stg.name="adgshp1548293281"; stg.width="953px"; stg.height="270px";stg.ReferenceKey="FCwtMSVt+F2aoLLifF8XDw=="; stg.Layout="Oneline"; stg.Language="cs-cz";stg.Cid="1786400"; stg.DestinationName="";stg.OverideConf=false; new AgdSherpa(stg).initialize();

Autor wendi

Webu THK - Thajsko - Kambodža věnuji téměř všechen svůj volný čas. Věřím, že se pro Vás stane zajímavým zdrojem informací nejen o THK, ale že dokáže pomoci i těm, kteří kráčí po Duchovní cestě. Pokud se vám moje práce líbí, můžete provoz webu podpořit přispěním jakékoliv finanční částky na bankovní účet THK č. 78-8767920247/0100. Finanční podpora je velmi důležitá nejen pro provoz webu, ale hlavně pro získávání nových informací. Děkuji w.

Doporučujeme

Thajské ochranné tetování - Sak Jan

Sak Jan – Thajské magické tetování I.

31.3.2016      Krásný pozdrav, ať jsi právě kdekoliv, Wendi! Je to právě rok, co jsem …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *