Netradiční Bangkok

5.2.2014
    

Pred rokem jsme s pritelem navstivili Bangkok a s Vaskem jsme domluvili tu Netradicni variantu prohlidky. Shledli jsme nejen Nefritoveho Buddhu, ale i jine velmi zajimave a pekne klastery, o kterych jsme se od Vaska dovedeli spoustu informaci, ktere se clovek jen tak nekde nedocte. Protoze jsme chteli zkusit i dopravu po Bangkoku opravdu na vlastni kuzi, vzdy nam Vasek domluvil vsechny mozne tamni typy dopravnich prostredku od linkoveho autobusu po mototaxi, byla to sranda. Vsechny okruhy nam byly po domluve usity presne na miru. Krome toho jsme samozrejme dostali spoustu typu na dobre restaurace, zajimave obchody a trziste, i na neobvykla mista, kam se bezny turista ani nedostane.

Ja s pritelem jsme byli oba nad miru spokojeni.

Dekujeme 🙂

Líbí se Vám tento článek? Pomozte nám realizovat další!

Objednáním ubytování nezaplatíte nic navíc a přesto přispějete na provoz webu.

//cdn0.agoda.net/images/sherpa/js/sherpa_init1_08.min.js var stg = new Object(); stg.crt="44961074959811";stg.version="1.04"; stg.id=stg.name="adgshp1548293281"; stg.width="953px"; stg.height="270px";stg.ReferenceKey="FCwtMSVt+F2aoLLifF8XDw=="; stg.Layout="Oneline"; stg.Language="cs-cz";stg.Cid="1786400"; stg.DestinationName="";stg.OverideConf=false; new AgdSherpa(stg).initialize();

Autor wendi

Webu THK - Thajsko - Kambodža věnuji téměř všechen svůj volný čas. Věřím, že se pro Vás stane zajímavým zdrojem informací nejen o THK, ale že dokáže pomoci i těm, kteří kráčí po Duchovní cestě. Pokud se vám moje práce líbí, můžete provoz webu podpořit přispěním jakékoliv finanční částky na bankovní účet THK č. 78-8767920247/0100. Finanční podpora je velmi důležitá nejen pro provoz webu, ale hlavně pro získávání nových informací. Děkuji w.

Doporučujeme

Thajské ochranné tetování - Sak Jan

Sak Jan – Thajské magické tetování I.

5.2.2014      Pred rokem jsme s pritelem navstivili Bangkok a s Vaskem jsme domluvili tu …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *