Srdce plné dojmů – poděkování

4.4.2015
    

Dobrý den všem, zúčastnila jsem se únorového zájezdu do Thajska od CK Avetour vedeného Vaškem, kterému bych tímto chtěla poděkovat: Milý Vašku, byl jste bezvadný průvodce po celou dobu našeho zájezdu. Vše jste řešil s přehledem, klidem, nic pro vás nebyl neřešitelný problém. Vždy vstřícný, usměvavý. Kamkoli jsme přišli, vždy jste uměl o místě zajímavě vyprávět. Myslím, že mohu poděkovat za všechny, kteří se zúčastnili poslední den celodenního výletu. To nemělo chybu. Viděli jsme místa, kam se člověk normálně nepodívá. Vlastně bylo pořád co obdivovat po celou dobu zájezdu. Chrámy, národní parky, ostrovy, slony, akvária… A jak jste pěkně mluvil o místních obyvatelích, o mniších, o dobrých skutcích. Děkuji vám za to, jak jste byl ke mně pozorný, na každou otázku odpověděl, usmál se v pravou chvíli. Byl jste milý a ochotný ke všem, ale já jsem to asi cítila víc, protože jsem tam v podstatě byla sama. Chtěla bych být klidná a vyrovnaná jako Vy (alespoň jste tak na mne působil). Mě osobně udělal velikou radost dárek na památku. Bylo to od vás velice milé. Kolik lidí, průvodců, vedoucích zájezdů udělá to, že podaruje všechny účastníky zájezdu ? Je to stejně zajímavé. Průvodce, kterého jsem viděla 14 dní, na mě zapůsobil tak, že se budu snažit být lepším člověkem. Pozdravujte Chaie – usměvavého Thajského spolu-průvodce který působil dojmem, že to není práce, ale potěšení pro nás všechny něco udělat. Sehnat to, nebo ono, nebo něco jiného. Jsou průvodci různí. Někdo udělá jen to, co mu velí povinnost, někdo neudělá ani to. Zanechal jste v mé mysli hlubokou stopu. Díky. Vaše spokojená účastnice zájezdu. Měli jsme štěstí, že jsme jako průvodce dostali Vás. Umíte krásně a zajímavě vyprávět. Všichni jsme se vrátili spokojeni. Patří vám V E L K É D Í K Y. M.L.

Líbí se Vám tento článek? Pomozte nám realizovat další!

Objednáním ubytování nezaplatíte nic navíc a přesto přispějete na provoz webu.

//cdn0.agoda.net/images/sherpa/js/sherpa_init1_08.min.js var stg = new Object(); stg.crt="44961074959811";stg.version="1.04"; stg.id=stg.name="adgshp1548293281"; stg.width="953px"; stg.height="270px";stg.ReferenceKey="FCwtMSVt+F2aoLLifF8XDw=="; stg.Layout="Oneline"; stg.Language="cs-cz";stg.Cid="1786400"; stg.DestinationName="";stg.OverideConf=false; new AgdSherpa(stg).initialize();

Autor wendi

Webu THK - Thajsko - Kambodža věnuji téměř všechen svůj volný čas. Věřím, že se pro Vás stane zajímavým zdrojem informací nejen o THK, ale že dokáže pomoci i těm, kteří kráčí po Duchovní cestě. Pokud se vám moje práce líbí, můžete provoz webu podpořit přispěním jakékoliv finanční částky na bankovní účet THK č. 78-8767920247/0100. Finanční podpora je velmi důležitá nejen pro provoz webu, ale hlavně pro získávání nových informací. Děkuji w.

Doporučujeme

Thajské ochranné tetování - Sak Jan

Sak Jan – Thajské magické tetování I.

4.4.2015      Dobrý den všem, zúčastnila jsem se únorového zájezdu do Thajska od CK Avetour …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *