Dovolená byla úplně super s přítelkyní jsme si jí naprosto moc užili hlavně i kvůli našemu průvodci wendimu pavlátovi který zvládnu vše naprosto na jedničku s hvězdičkou co jsme potřebovali vysvětlil a celý program naplnil a přidal i zážitky na víc tak mu moc děkujeme. Martin s Evčou
Martin s Evčou
