Dobrý den, chtěla bych poděkovat za skvělý zájezd do Thajska a Kambodži. Náš průvodce Václav Pavlát byl naprosto skvělý a výrazně přispěl k tomu, že naše dovolená byla bezstarostná a plná krásných zážitků. Od prvního setkání působil velmi profesionálně, přátelsky a ochotně. Vše nám jasně a srozumitelně vysvětlil. Byl vždy k dispozici, reagoval rychle a ochotně řešil jakýkoliv dotaz či drobný problém. Oceňujeme jeho vstřícný přístup, dobrou organizaci i smysl pro humor, díky kterému panovala příjemná atmosféra. Bylo vidět, že svou práci dělá s nadšením a zodpovědně. Díky němu jsem si dovolenou opravdu užila a cítila se po celou dobu v dobrých rukou. Rozhodně velké poděkování a doporučení! Pavla Ř.
Pavla Řechtáčková
