VIP11. Kambodžský venkov – dopolední výlet

Soukromý výlet pro jednotlivce, páry, či uzavřené skupiny s českým průvodcem.

Místní tržiště – venkovský klášter + tradiční řemesla

Vyrážíme v sedm ráno z vašeho hotelu, protože chceme zažít skutečný život a na kambodžském venkově se vstává brzy. Tušíme, že nudou zívající vesnice v jedenáct dopoledne by vám neudělala radost.

Vesnicí procházíme většinou pěšky a je zcela autentická, nejde o skanzen a žije svým vlastním obyčejným životem. Kromě motýlí farmy není nic dopředu připraveno. Proto také nelze s naprostou jistotou říci, co všechno uvidíte. Mění se to podle sezóny. Vesničané se také neřídí podle nás, ale podle svých každodenních potřeb. Mnoho turistů zde nepotkáte.

Kromě vesnického trhu a místního buddhistického kláštera nabízíme hlavně místní původní řemesla s možností si je vyzkoušet. Podle sezóny je možné vidět a vyzkoušet si sázení rýže.

Bez ohledu na sezónu, pak výrobu čerstvých rýžových nudlí a pálení rýžové kořalky, obojí s ochutnávkou. Ukážeme vám ruční výrobu různých předmětů z bambusu a palmových listů, bambusových fléten, palmových krabic a krabiček a jiné výrobky. Uvidíte a vyzkoušíte si vaření palmového cukru.

Pokud nemáte dost a zbude čas, navštívíme místní motýlí farmu, kde chovají různé druhy nádherných, pestrobarevných motýlů a uvidíte jejich život od housenek, přes kukly až po dospělé motýly.

Návrat do vašeho hotelu po jedenácté dopoledne.

Cena:

  • 1-3 osoby tuktuk     80 usd
  • 1-3 osoby auto        90 usd
  • 4 osoby minivan    100 usd
  • každá další osoba +20 usd

Uvedené ceny zahrnují servis českého profesionálního průvodce trvale žijícího v Siem Reap a dopravu.

Objednávka výletu: