MOŘE . potápění, rybolov jachting

Pro milovníky moře – potápění, rybolov, jachting

Nabízíme pobyty pro zájemce o hloubkové potápění i šnorchlování v nejuznávanějších potápěčských lokalitách u ostrovů  Phuket, Phi Phi, Racha, Similan, Surin a mnoha dalších

Pro milovníky moře, potápění a jachting   Pro milovníky moře, potápění a jachting

kliknutím na obrázky přejdete na video ukázku z potápění

Součástí pobytu mohou být i kurzy potápění zakončené certifikátem. Všechny ponory můžete absolvovat pod dohledem učitele / instruktora, který vás také zavede na místa, kde poznáte podmořský život a korály tak jak ho jen moře v okolí Thajska nabízí.

Pro milovníky moře, potápění a jachting

Vyjet si do Thajska na ryby asi není zrovna tradiční, ale chtěli bychom pro případné zájemce mořský i říční sportovní rybolov nabídnout.
V Thajsku se loví žralok, mečoun i tuňák, ale zážitkem může být i vyjet si jen tak na jednodenní výlet třeba na makrely nebo jinou chutnou mořskou rybu, kterou si pak můžete nechat po vašem úspěšném dni nechat upravit v restauraci k večeři.

Pro milovníky moře, potápění a jachting Pro milovníky moře, potápění a jachting Pro milovníky moře, potápění a jachting

Thajci jsou jinak sami vášniví rybáři, takže i v samotném Bangkoku je celá řada rybích restaurací, které mají k disposici vlastní vodní plochu nebo sádky, kde si můžete svého kapra nebo jinou zaručeně thajskou sladkovodní rybu, kterých je nespočetně druhů, sami nejdřív chytit, a pak si ji nechat upravit v místní restauraci nebo ji prostě jen tak zase věnovat život.

Pro milovníky moře, potápění a jachting  Pro milovníky moře, potápění a jachting

Pro nerybáře, ale milovníky mořských plodů můžeme nabídnout návštěvu farmy na ústřice nebo kraby, kde uvidíte nejen, jak se tato mořská havěť pěstuje, ale v místní restauraci budete mít jistotu, že to co jíte, je zrovna ten samý den vytažené z moře.

Vyjet si na moře na pronajaté jachtě nebo plachetnicí není v Thajsku problém. Pro suchozemce výlet na jachtě může být zpestřením.

Kromě jiného je Thajsko také známé v jachtařském světě svými mezinárodními jachtařskými závody, jako je například každoroční královská regata v Hua Hin a mezinárodní závod na Phuketu.

Pro každého profesionálního jachtaře je navíc účast na těchto závodech čest, protože probíhají pod záštitou thajského krále, který sám byl dříve vášnivým jachtařem. I když nejste jachtaři, přijeďte se podívat.

Pro milovníky moře, potápění a jachting