Nakupování – Thajsko

Za nákupy do Thajska

Tak, jako dřív Paříž, Andorra, Hong Kong nebo Monako, patří dnes mezi nejzajímavější nákupní metropole jednoznačně Bangkok. A to hned z mnoha důvodů:

+ Dlouholetá vazba a spolupráce Thajska s USAmallhg

+ Zastoupení řetězců a značkových prodejen z celého světa

+ Nízká 7% DPH

+ Výhodný kurz k CZK

+ Velmi nízké provozní náklady prodejen

+ Přímé napojení na výrobce, kteří sídlí dnes více jak z 90% v Asii

+ Tradice a preciznost značek výraběných v Thajsku: Jim Thompson, LTD, ECCO, Rolex, Honda, Mazda..

Celá řada věcí v Thajsku se dá pořídit za bezkonkurenční ceny, proto je velice dobrý nápad věnovat část dovolené právě nákupům. Vezmeme Vás do luxusních obchodních center, reprezentativních prodejen, showroomů nebo na tradiční tržnice. Zejména v Bangkoku se ročně pořádá několik prodejních veletrhů, kde nakoupíte ty nejlepší věci, za ty nejlepší peníze. Slevy jsou například u hodinek a šperků, kožené galanterie, kosmetiky a módních doplňků.

 Žijeme zde 15 let a víme, kde to stojí za to!

thai mall

 

Kromě deklarované slevy na zboží s námi můžete také dostat zpět 7% VAT (DPH), pomůžeme s vyřízením.

Kromě věcí, jako jsou např. šperky, trička, které jednoduše zabalíte do kapsy nebo do kufru, je možné si z Thajska odvézt kvalitní nábytek, bytové a zahradní dopňky, nebo prostě něco, co jen tak jednoduše nepřevezete. Rádi Vám s takovými věcmi pomůžeme a odborně zabalíme, odbavíme, vyřídíme potřebné doklady a zajistíme co nejlevnější přesun z Thajska k Vám domů.

Z Thajska je zakázáno vyvážet: Lahve s hady naloženými v alkoholu, Slonovina, Želvovina, Mořské korály, Mušle nad 15cm, Výrobky z hadích kůží, Orchydeje nad 0,5Kg a Náboženské předměty a Sošky Buddhů o velikosti nad 12cm!

Samozřejmě i s těmito věcmi vám můžeme pomoci a opatřit Vám na ně legální povolení k vývozu z Thajska.

Využijte našich zkušeností, znalostí trhu a prostředí.