Léčebné pobyty

LÉČEBNÉ POBYTY
… Spa, masáže, relaxace, jóga … 

Thajské léčebné pobyty se staly v poslední době velmi módní záležitostí, ale málokdo už ví nebo měl možnost strávit čas také v thajských lázních s horkými prameny, bylinnými zábaly, masážemi různého druhu a to vše spojené například také s možností pobytu u moře a různými programy zaměřenými například na: relaxaci, hubnutí, kosmetiku a péči o pleť, Yógu a meditaci.

Celá řada turistů volí tuto možnost také jako “dámskou jízdu“ nebo relaxační pobyt u moře po nějakém kosmetickém zákroku, který si do Thajska přijeli splnit za přijatelnější cenu než doma, příp. stranou všech známých a v soukromí.

Pokud váš manžel nebo přítel rád hraje golf nebo pěstuje jiný sport, který je pro vás na dovolené spíše přítěží, nechte mu volnost a užívejte si přes den sama na pláži a nebo v thajských lázních.

Tato nabídka není zaměřená ale pouze na ženy!

Pokud chcete přijet do Thajska a skutečně si odpočinout a dát svoje utahané tělo nebo mysl zase trochu dohromady, vyzkoušejte pobyt v thajských lázních.

Budete mít čas sami na sebe, ochutnáte skvělou thajskou nebo jinou exotickou kuchyni a budete odtud po všech procedurách odjíždět skutečně jako znovuzrození.

Thajské masáže

Thajská masáž: jedinečná forma tělesné terapie

Pokud přijedete do Thajska, měli byste vyzkoušet světoznámou thajskou masáž, nejen pro ten samotný pocit ji vyzkoušet, ale především kvůli výhodám, které přináší:

Pravděpodobně přes 2,000 let staré techniky thajské masáže jsou skutečným uměním péče o lidské tělo a jedinečnou formou tělesné terapie, kterou vymysleli lidé nejen jako terapeutickou metodu na léčbu nemoci, ale i pro zachování životní svěžesti a zdraví.

Je to kombinace yógy, protahovacích cvičení, uklidnění a meditace s využitím akupresury, rehabilitačního cvičení a reflexní terapie, která ji činí hojivým uměním.

Provádí se na zemi s klientem oblečeným v pohodlném volném oblečení. Thajská metoda využívá především tlaku na akupresurní body a protahovací cvičení. A nejsou to jen ruce, které vám pomáhají uvolnit se, používají se také chodidla a lokty.

Následující výčet je jen zlomkem z toho, co přináší thajská masáž vašemu fyzickému i mentálnímu zdraví a psychice:

FYZICKÉ VÝHODY:

 • Umocňuje detoxikační procesy ve vašem organismu a posiluje váš imunitní systém.
 • Zlepšuje krevní oběh.
 • Je pozitivní pro vaši hybnost, pružnost a uvolnění svalů.
 • Zlepšuje držení těla, napravuje tělesná pletiva a uvolňuje křeče a energetické bloky.
 • Pomáhá při uvolnění bolesti u artritidy, bolesti v zádech a dalších kloubních problémů.

MENTÁLNÍ VÝHODY:

 • Zlepšuje váš pohled na svět a vyrovnává vaše emocionální pocity.
 • Pomáhá ke zvýšení koncentrace a kreativity.
 • Pomáhá vám při vyčistění a uklidnění vaší mysli.

PSYCHOLOGICKÉ VÝHODY:

 • POBYTY V THAJSKÝCH SPA S MASÁŽEMIPomáhá při uvolnění od stresu a nervozity
 • Pomáhá lidem zvyšovat úroveň jejich vnitřní energie
 • Napomáhá znovuzískání disciplíny a sebekontroly
 • Zvyšuje pocit vnitřní síly a přirozené sebejistoty

Ceny thajských masáží, tak jak je asi zná většina českých turistů, se zde pohybují od 180 THB / hod. (od 120,-Kč) přičemž luxusní spa a resorty nabízejí zákazníkům celé balíčky masážních a kosmetických procedur, kdy se ceny šplhají až na 3.000 (asi 1.700,-Kč) i více THB za 2 – 3 hodiny strávené v salónu.

V Thajsku je ale také celá řada resortů a thajských lázní, které nabízejí komplexní péči o vaše tělo a ducha ve stylovém prostředí, blízko pláže nebo i v horách, kde procedury mohou být už zahrnuty do ceny ubytování, a pak se jedná skutečně o pobyt “v lázních“, třeba i s horkými prameny a termálními koupelemi, tak jak je znáte například v Čechách.

 Detoxikace a ozdravné pobyty

Klinika se nachází na úpatí hor severního Thajska a jedná  se o spojení čínských energetických a masážních praktik s moderními lékařskými poznatky. Nabízíme prověřené a světově uznávané detoxikace ledvin, jater, kloubů, břicha a mnoho dalších osvědčených metod, které probíhají za příjemné relaxace a odpočinku. Ranní energetické cvičení i večerní meditace se koná za účasti lektorů z celého světa (Usa, Itálie, Švýcarsko,..).

Vzhledem k dlouholeté spolupráci s vedením léčebného zařízení Vám můžeme nabídnout nižší ceny, než ty, které najdete na oficiálních stránkách.  V ceně je zahrnuto klidné a pohodlné ubytování,transfery z letiště a zpět, přivítání, vstupní zdravotní prohlídka, bio strava (3x denně), ranní a večerní programy (meditace, jóga…), možnost přikoupení detoxikačních programů a léčebných procedur přímo na místě.

                                        

Požádali jsme našeho klienta, který s námi do Thajska nejednou vycestoval, aby nám zaslal krátkou recenzi. Připojil i pár fotografií bio jídel, za což mu tímto velmi děkujeme. Vše si můžete prohlédnout ZDE.

Další informace

Základní taoistické techniky na posílení fyzického těla a na formování a rozvíjení energetického těla a těla ducha

I. Základní meditativní praktika ovládání toku energie v mikrokosmické dráze neboli hlavním akupunkturním kanálu v těle člověka
II. Techniky transformace negativních emocí, meditace „Vnitřního úsměvu“, praktika „Šesti ozdravujících zvuků“, meditace  „Otevírání srdce“
III. Technika „Ozdravující lásky“ zaměřená na uchování, ukládání a transmutaci sexuální energie, na uzdravení a omlazování celého organizmu
IV. Meditace „Splynutí pěti prvků“ transformuje energii negativních  emocí, posiluje hlavní orgány a harmonizuje je mezi sebou. Pomocí této
techniky rozvíjí energetické a duchovní tělo člověka.
V. Čchi – kung je uvědomělá kontrola toku energie čchi v těle.  Praktika, která umožňuje navázat pevné spojení s uzdravující omlazující energií Země
VI. „Nej – kung“ praktika omlazování kostní dřeně, která zlepšuje kvalitu krve.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat. Ceny a další informace naleznete v sekci „Programy SPECIAL“ — ZDE.

 

 

Kosmetika & snižování váhy

               

Můžeme Vám doporučit vynikající thajské kosmetické salóny, které vás určitě překvapí nejenom kvalitou a úrovní poskytovaných služeb, ale i cenou! Právě nižší cena služeb je jedním z důvodů, proč do Thajska přijíždí řada lidí z celého světa! Navíc ještě v kombinaci s příjemnými lidmi a hezkou dovolenou. Thajsko je všeobecně známé ve světě nejen svojí plastickou chirurgií a dermatologií, ale v poslední době také kosmetikou, hubnoucími a relaxačními programy pro ženy i muže, masážemi, pobyty u moře s tematikou různého cvičení, jógy, meditacemi a to vše v kombinaci se sportem a odpočinkem u moře a nebo i v krásné thajské přírodě severního Thajska nebo některého národního parku ve vnitrozemí.

Podle vašeho rozpočtu vám rádi doporučíme některou světoznámou, nebo i statndartní kosmetický salon a na Váš další program a pobyt zde také rádi dohlédneme. Nabízí se zde kromě jiného i hubnoucí programy: VELA Shape therapy, RF – BODY RESHAPE, WEIGHT CONTROL therapy, BOTOX, Aurora, Dual Laser, Phono Therapy.

 

Exkluzivně na našich stránkach Vám nabízíme „Denní rozvrh pro zdravý život“ který vám zlepší kondici, zpomalí stárnutí a zároveň nahradí drahé přípravky, léky a kosmetiku. 

Denní rozvrh

Ráno

– Vstaňte před východem slunce, nejpozději však v 6.30 hod
– Vypijte půl litru +/- 60°C  horké vody
– Vyprázdněte močový měchýř a střeva
– Zacvičte si 15-30 min. Jógu nebo Tai-chi
– Meditujte až půl hodiny
– Vyčistěte si chrup a jazyk
– Vykoupejte se nebo osprchujte
– Snídejte klidně a lehce
– Běžte do práce nebo do školy
– Pijte často horkou vodu. Množství – Vaše tělesná Váha x 30 ml / denně

Poledne

– Poobědvejte mezi 12.00-13.00 hod, po jídle zůstaňte pár minut v klidu
– Udělejte si malou procházku
– Běžte zpět do práce nebo do školy

Večer

– Zacvičte si Jógu nebo sportujte 30 min
– Meditujte nebo relaxujte s příjemnou hudbou půl hodiny
– Navečeřte se mezi 18.00-19.00 hod
– Jděte se projít
– Čtěte knihu, nebo relaxujte
– Dvě hodiny před usnutím se věnujte jen pozitivním myšlenkám.
– Jděte spát před 22.00 hod

Plastická chirurgie

Můžeme doporučit vynikající thajské kliniky a kosmetické salóny, které vás určitě překvapí nejenom kvalitou a úrovní poskytovaných služeb, ale i cenou! Právě nižší cena služeb je jedním z důvodů, proč do Thajska přijíždí řada lidí z celého světa mládnout. Navíc ještě v kombinaci s příjemnými lidmi a hezkou dovolenou. Proč to také nevyzkoušet a nepřekvapit svého partnera, spolupracovníky nebo přátele po návratu domů?

Ceny služeb se výrazně liší podle toho jaké jméno si ta která firma, na dnes v této oblasti poměrně zde už přeplněném trhu vydobyla, ale kvalita zákroku je v každém případě zaručená v cenách, které jsou těm „západním“ absolutně bezkonkurenční.

Není divu, že zejména ženy z celého světa přijíždějí do Thajska nechat se omladit o celá desetiletí, a také si pak většinou pobyt spojí i s příjemnou dovolenou a novými zážitky.

Podle vašeho rozpočtu vám rádi doporučíme některou světoznámou, nebo i statndartní kliniku a na Váš další program a pobyt zde také rádi dohlédneme. Nabízí se zde kromě jiného i erekce implantát, Detox, Úprava a zvětšování, zmenšování prsou (mamoplastika), odstraňování podočních váčků a úprava očních víček, úpravy obličeje ( gonioplastika ), tetování (obočí, oční linky, standartní tetování ), Sex change, včetně úpravy hlasu 

Všechny kliniky, které vám doporučíme, budou splňovat veškeré mezinárodní standarty jak na služby, tak i případně na pobyt v nich, pokud je u některých zákroků požadovaná na několik dní hospitalizace a musí splňovat podmínky: ISO 9001.

To, že je dnes kosmetická chirurgie a moderní styl: „být krásný“ i po čtyřicítce populární i mezi thajskými ženami dokazuje jednoduše fakt, že pouze jedna z mnoha trochu větších klinik v Bangkoku, která se na tuto oblast specializuje:zaměstnává na plný úvazek přes  155 doktorů, zaměstnává na částečný úvazek okolo 125 doktorů, a má plnou kapacitu: 400 lůžek, 155 ordinací, 12 velkých operačních sálů, 30 malých operačních sálů
A celý areál také poskytuje parkování pro více než 500 aut … a i tak se tu dá zaparkovat težko! Srovnejte si tyto údaje s některou nemocnicí ve vašem blízkém okolí a uvědomte si jeden rozdíl: V tomto zařízení se provozuje pouze: plastická chirurgie, dermatologie a kosmetologie

Pokud byste se chtěli případně v Thajsku léčit s jinými neduhy a nemocemi, stejně jako to dělá celá řada zahraničních „zdravotních  turistů“ ,pak zde určitě najdete všechny obory s možností pobytu v nemocnicích, které se kvalitou služeb a technickým zázemím rovnají stadartu pětihvězdičkových hotelů.

        

     

…anebo si také můžete jen tak odskočit v průběhu vaší dovolené nechat si opravit zuby.

Rádi vám poradíme a doporučíme jakéhokoli specialistu, nemocnici nebo kliniku, o které budeme přesvědčení, že vám pomůže vyřešit vaše zdravotní problémy.Orientační ceny některých profesionálních zákroků v bathech  (1.000,-Bth. = 700,-Kč):

Recenze léčebné kliniky

(Pro zvětšení recenze klikněte na obrázek)

Ukázka bio stravy

(©Rogallo 2012)

¨