Thajsko s Wendim 10. až 23.1.2017

3.2.2017
    

Ahoj Wendi,
krásné zážitky z naší dovolené jsou naprosto nevyčerpatelné. Našim kamarádům a známým je vyprávíme celé hodiny .. a stále jsme jim nebyli schopní říci vše, co nás nadchlo, co jsme cítili… :o). Po celou dobu naší dovolené jsme měli pocit, že Thajsko vnímáme „4D“, a to zejména díky Tobě, tvým informacím k daným místům, příběhům, nevšedním chutím Thajska a díky nezapomenutelným místům, kam jste nás s „Čajem“ vzali. Děkujeme též za nadstandardní informace týkající se Budhismu, meditace, REIKI. Byla to pro nás naprosto nezapomenutelná dovolená v partě pohodových lidí.
Doufáme, že budeme mít do budoucna to štěstí využít Tvé průvodcovské schopnosti při dalším našem zkoumání naší planety.
Jsme rádi, že jsme měli za průvodce naší dovolenou právě Tebe.
Jitka a Míra

Líbí se Vám tento článek? Pomozte nám realizovat další!

Objednáním ubytování nezaplatíte nic navíc a přesto přispějete na provoz webu.

//cdn0.agoda.net/images/sherpa/js/sherpa_init1_08.min.js var stg = new Object(); stg.crt="44961074959811";stg.version="1.04"; stg.id=stg.name="adgshp1548293281"; stg.width="953px"; stg.height="270px";stg.ReferenceKey="FCwtMSVt+F2aoLLifF8XDw=="; stg.Layout="Oneline"; stg.Language="cs-cz";stg.Cid="1786400"; stg.DestinationName="";stg.OverideConf=false; new AgdSherpa(stg).initialize();

Autor wendi

Webu THK - Thajsko - Kambodža věnuji téměř všechen svůj volný čas. Věřím, že se pro Vás stane zajímavým zdrojem informací nejen o THK, ale že dokáže pomoci i těm, kteří kráčí po Duchovní cestě. Pokud se vám moje práce líbí, můžete provoz webu podpořit přispěním jakékoliv finanční částky na bankovní účet THK č. 78-8767920247/0100. Finanční podpora je velmi důležitá nejen pro provoz webu, ale hlavně pro získávání nových informací. Děkuji w.

Doporučujeme

Thajské ochranné tetování - Sak Jan

Sak Jan – Thajské magické tetování I.

3.2.2017      Ahoj Wendi, krásné zážitky z naší dovolené jsou naprosto nevyčerpatelné. Našim kamarádům a …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *